30.11.2020 - En İyi Halı Yıkamacı Rehberi

Mert Temizlik ve Halı Yıkama Tarsus

ADRES
Adresimiz: Öğretmenler Mh. 2946 Sk. No: 10/A Tarsus/Mersin
TELEFON
0 324 622 33 11
FİRMA HAKKINDA

Neden Biz?

Mert Temizlik olarak fabrika ortamında halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Mert Temizlik müşterileri daima kazanmıştır. Fabrikamıza gelen halılar öncelikle cinsine göre ayrılır ve daha sonra yıkama aşamalarına geçilir. Ayrılan halılar yıkaması bittikten sonra dezenfekte işlemi yapılır, müşteriye hazır hale gelir ve dağıtım başlar. Mert Temizlik olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenileyen Halı Yıkama Firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Halılarınızı garantili tam otomatik makinelerde arkası ve ön yüzü olmak üzere çift taraflı yıkamaktayız. Sizlerin memnuniyeti firmamız için önemlidir. Tarsus da halı yıkama yapan firma sayısı çok olmasına rağmen bu firmaların birçoğu merdivenaltı diye tabir ettiğimiz yasal kontrollerden geçmeyen vergi levhası ve ruhsatı olmayan markasız ucuz deterjanlar kullanan firmalardır. Bu tür firmalar tazyikli oto yıkama makinaları ve ucuz markasız deterjan kullanarak halılarınızı yıpratmakta yol kenarlarında kurutmakta sorun yaşadığınız takdirde kayıtlı esnaf olmadıkları için sorumluluk almamakta ve sezon sonunda işyerini kapatmaktadır. İşi fabrika ortamında yapan firma sayısı çok azdır.

Mert Temizlik olarak siz müşterilerimize fabrika ortamında halı yıkama, sonrasında özel etrafı kapalı bahçemizde kurutmakta ve sadece temiz halılarımızı koyduğumuz depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Tüketici olarak halı yıkama hizmeti alacanız zaman firmanın gerçekten halı yıkama fabrikası olduğundan emin olunuz. Firmamız siz değerli müşterilerine hem maliyet hem de zaman açısından faydalı firmadır. Artık evde halı yıkama hem zahmetli hem de maliyet açısından masraflı bir iştir. Mert Temizlik olarak sizleri bu zahmetli ve külfetli işten kurtarıyor daha temiz ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

FİRMA VİDEO

Henüz video eklenmemiş.

HARİTA KONUMU

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ